Panel logowania

Nowości

imagePolskie Boże Narodzenie - w super cenie!Rewelacyjny pomysł na elegancki prezent świąteczny. Album zawiera opisy tradycji i obrzędów związanych ze świętami Bożego Narodzenia, zbiór najpiękniejszych polskich kolęd, pastorałek oraz wykwintne receptury dań wigilijnych!

 

Przepisy na wędzonki

Przepisy na wędzonki

Najstarsze przepisy wędliniarskie dotyczą wędzonek, które są ściśle związane z odkryciem wędzenia przez myśliwych i zbieraczy z okresu paleolitu. Przyjmuje się, że już ponad 19 tysięcy lat temu przypadkowo poznano działanie ognia na mięso, które nie tylko konserwowało, ale również nadawało mięsu zwierząt, w tym ryb, lepszy smak.

Przepisy zamieszczone w tym dziale obejmują: szynki, szynki surowe dojrzewające, wędzonki szynkopodobne, łopatki, polędwice, balerony, boczki wędzone, słoniny wędzone, podgardla wędzone, wędzonki bekonowe, wędzonki z okrywą tłuszczowe i inne.

Filtr tytułów 

1 Słonina wędzona
2 Golonka wędzona
3 Wędzona golonka w galarecie
4 Boczek wędzony
5 Polędwica wieprzowa wędzona
6 Tradycyjny baleron wędzony
7 Szynka ziołowa
8 Wędzony boczek wieprzowy
9 Schab parzony wędzony
10 Tradycyjna szynka wieprzowa z szynkowaru
11 Domowa szynka z szynkowaru
12 Golonka z warzywami z szynkowaru
13 Schab paprykowy wędzony na zimno
14 Polędwiczki wędzone z pieprzem
15 Szynka babuni gotowana
16 Szynka surowa wędzona

Warto pamiętać

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Możliwy jest odbiór osobisty, jak i wysyłka zamówienia. Koszty przesyłki są zależne od wagi. Do zamówienia o wadze do 5 kg zostanie doliczona kwota w wysokości 14,50 zł, a powyżej 5 kg kwota 19,50 zł (przedpłata; Polska).